fbpx

Pasaulinėje parodoje Frankfurte pristatyti NIBE šilumos siurbliai bei išdalinti apdovanojimai už geriausius pardavimus Europoje. Auksas – Lietuvos įmonei „Ekoklima“

Šilumos energija iš gamtos

Šių metų kovo 14-18 dienomis Frankfurte vyko didžiausia pasaulyje atsinaujinančios energijos, energetiškai efektyvaus šildymo bei oro vėdinimo technologijų paroda. Jau devintąjį kartą Švedijos NIBE kompanija dalyvaudama šioje parodoje pristatė eilę naujų produktų bei naują prekinio ženklo šūkį, pabrėžiantį gamtos galią Tai – mūsų gamtoje!.

„Naujas šūkis parodo, kad mes pripažįstame gamtos galią. Kurdama naujus produktus NIBE stengiasi juos sukurti tokius, kad jie maksimaliai naudotų gamtos energiją nepriklausomai nuo oro sąlygų. NIBE natūraliai paverčia šią energiją tobulu namų oru su mažiausiu poveikiu aplinkai“, – sako Magnus Axelsson, rinkos komunikacijos vadovas.

Parodoje buvo pristatyti naujausi šilumos siurbliai, šildymo/vėsinimo, karšto vandens ruošimo bei vėdinimo sprendimai, atitinkantys šių dienų bei ateities lūkesčius. „Kokybė ir efektyvumas yra  NIBE kompanijos pagrindiniai principai. Parodoje pristatyta pažanga šildymo sprendimų inovacijose, dėl ko jaučiamės labai sujaudinti. Energiškai efektyvūs, inovatyvūs ir draugiški vartotojui produktai yra mūsų gamtoje ir mums garbė parodos lankytojams pristatyti naujausius sprendimus švaresniam pasauliui ir tobulam jūsų namų klimatui. Kitais žodžiais tariant – maksimalus komfortas ir minimalus anglies pėdsakas gamtoje“, – taip apie parodą kalbėjo Kjell Ekermo, NIBE direktorius.

Išdalinti tarptautiniai apdovanojimai

Frankfurte NIBE apdovanojo geriausius pardavimus pasiekusius oficialius NIBE atstovus Europoje. Platininį apdovanojimą gavo Estija, auksinį –  Lietuva. Lietuvoje oficialūs atstovai UAB „Ekoklima“ džiaugėsi pasiekimu ir išsikėlė tikslą kitąmet priartėti prie estų pardavimų rezultatų pasiekiant tą pačią nominaciją.

„Pabaltijo šalių Estijos ir Lietuvos oficialių NIBE atstovų pasiekimai buvo įvertinti pabrėžiant ir akcentuojant išskirtinius šių įmonių laimėjimus dirbant atsinaujinančių šilumos šaltinių rinkoje. Atsižvelgiant į tai, kad tokios rinkos kaip Lietuva ir Estija nėra stiprios, ir į tai, kad šalys turi stipriai išvystytą dujų tinklą, mūsų pasiekimai vertinami kaip išskirtiniai. Savo pardavimais mes stipriai pralenkėme tokias šalis kaip Airija, Belgija, Italija, Ispanija, Portugalija, Turkija, jau nekalbant apie Ukrainą, Rumuniją, Vengriją, Slovėniją, Bulgariją ir t.t. Tai galima buvo pasiekti ilgamečio, stabilaus ir kryptingo darbo dėka.“ – laimėjimu džiaugėsi UAB „Ekoklima“ direktorius Robertas Kleštornas. UAB „Ekoklima“ Lietuvoje prekiauja NIBE šilumos siurbliais oras-vanduo, geoterminiais bei ištraukiamo oro šilumos siurbliais.

Parodoje „Ekoklima“ vadovas R. Kleštornas susitiko su EHPA (angl. European Heat Pump Association) valdybos nariais. „Buvome primygtinai pakviesti dalyvauti asociacijos veikloje. Pagrindinis renginys, kur atstovaujant Lietuvą būtina dalyvauti, įvyks Briuselyje 2017 m. gegužės 11-12 dienomis. Tai bus „#DecarbHeat 2017 forumas, kurio pagrindinė tema –  anglies išmetimo sumažinimas Europoje.“- naujos veiklos perspektyvomis džiaugėsi R. Kleštornas.
Daugiau apie forumą Briuselyje skaitykite: http://decarbheat.eu