fbpx

Su NIBE S serija lengva būti išmaniu!

Kasdienio gyvenimo poreikiai nuolat auga. NIBE ketina Jums padėti juos suvaldyti be didesnių pastangų!

Nauja NIBE šilumos siurblių S serija pasižymi elegantiška išvaizda su vieno paspaudimo aliuminio durelėmis. Jutiklinio ekrano valdymas leidžia braukti per atnaujintą sąsają. Naudodami integruotą belaidį ryšį prie savo įrenginio galite prisijungti bet kur ir bet kada. Šilumos siurblys taip pat palaiko valdymo balsu funkciją, kad dar labiau įsilietų į Jūsų išmanius namus.

Prijungta valdymo sistema užtikrina, kad viskas vyktų sklandžiai. Reguliuodami temperatūrą pagal savo dienotvarkę Jūs gaunate maksimalų komfortą ir minimalias energijos sąnaudas. Ir pigiau, ir ekologiškiau. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai atsipalaiduoti ir ilsėtis.

Su NIBE lengva būti išmaniu.

  • Energijos sąnaudų visapusiškas valdymas su išmaniuoju telefonu ar planšete
  • Integruotas bevielis ryšys išmaniems namams ir prisijungimui prie myUplink programėlės
  • Išmani energijos taupymo technologija maksimaliam komfortui sukurti

Programinė įranga pritaikyta ir vartotojams, ir montuotojams

Kartu su nauja šilumos siurblių S serija, NIBE patobulino skaitmeninę platformą ir padarė ją išmanesnę nei bet kada anksčiau.
Dvi atskiros programėlės – viena vartotojams, kita montuotojams – užtikrina sklandžią sąveiką tarp galutinio vartotojo ir montuotojo. Dar niekada nebuvo taip paprasta įdiegti ir paleisti šilumos siurblį.

Ryšio patogumas

Sutelkdami dėmesį į sistemą, kaip visumą, per sujungiamumo galimybę, NIBE siekia maksimaliai pateisinti kiekvieno produkto, kuris turi NIBE vardą, rezultatus. Tokiu būdu, NIBE gali pasiūlyti platų išmanių ir labai efektyvių produktų asortimentą vėsinimui, šildymui, vėdinimui ir karšto vandens ruošimui Jūsų namams. Pasinaudodami gamtos galia, galite sukurti tobulą patalpų mikroklimatą ir mėgautis savo namų patogumais su minimaliu poveikiu aplinkai. Mums tai – iš tiesų svarbu.

NIBE – IT’S IN OUR NATURE

www.NIBE.eu