fbpx

Susipažinkite su NIBE išmania ateitimi!

Pasaulis keičiasi. Nuolatinis technologijų vystymasis reiškia geresnę ateitį kiekvienam. NIBE pristato naują įrenginių S seriją – ateities šilumos siurblių technologiją!

Šiuolaikiniuose išmaniuose namuose kasdienių technologijų nebe pakanka. Įrenginiai, kurie anksčiau buvo nesuderinami tinkle, dabar yra išmanūs ir efektyvūs, sujungti į intelektualų tinklą.

Kuriama nauja skaitmeninė platforma, palengvinanti tiek montuotojų, tiek galutinių vartotojų gyvenimą. Ji padės sumažinti išlaidas kuriant nepriekaištingą vidaus klimatą, tinkantį kasdieniam gyvenimui. Mes būsime natūrali išmanių namų dalis, suteikianti vartotojams daugiau galimybių taupant energiją ir kuriant ekologiškesnį bei sveikesnį pasaulį. Tai yra technologinis progresas, kuris suteiks galimybių, kurių šiai dienai dar negalime suprasti. Tuo pačiu metu esame tikri, kad mūsų produktai yra skirti išmaniems namams.

NIBE bendradarbiauja su savo novatoriais ir kūrėjais. Komanda sunkiai dirba tobulindama technologijas, kad mūsų galutinis vartotojas gautų kuo daugiau privalumų.

Šilumos siurbliai turi naują stilingą ir Skandinavišką dizainą su jutikliniu ekranu ir nauja sąsaja. Išmaniuose namuose bevielis internetas Wi-Fi yra jau standartas. Natūralu, kad tai galios ir naujuose šilumos siurbliuose, kurių nebereikės į tinklą jungti kabelio pagalba.

Nuolat tobulėjant technologijoms mes tiksliai nežinome, ką norėsime prijungti prie savo šilumos siurblio po 10 metų. Bet kad ir kas tai būtų, mes privalome užtikrinti, kad įrenginys turėtų visas galimybes. Vienas didžiausių šių dienų pasiekimų yra patobulintas ryšio tarp vartotojo ir montuotojo efektyvumas. Montuotojams taip pat tampa lengviau, greičiau ir patikimiau pašalinti trikdžius nuotoliniu būdu. Dabar nesunku diagnozuoti sutrikimus nebūnant šalia šilumos siurblių.

Šiuolaikinių šilumos siurblių sujungiamumas tampa vis lengvesnis. Ateityje bus galima derinti esamus ir naujus energijos šaltinius, kuriant skirtingus sistemų sprendimus.

Siekdami išlaikyti pirmaujančias pozicijas šilumos siurblių technologijų srityje, mes nuolat kuriame išmanius sprendimus, kuriuos galima sujungti, nustatyti vartotojo poreikius ir sukurti visas galimybes tinkamoje vietoje, tinkamu laiku. Ir viskuo, ką darome, įrodome, kad mūsų ateitis yra mūsų prigimtyje ir gamtoje.

Daugiau informacijos apie NIBE S serijos išmanumą rasite čia: https://www.ekoklima.lt/su-nibe-s-serija-lengva-buti-ismaniu/

NIBE – IT’S IN OUR NATURE

www.ekoklima.lt