fbpx

Apie mus

UAB „Ekoklima” Lietuvoje atstovauja didžiausią Skandinavijos šildymo technikos gamintoją – Švedijos kompaniją NIBE Energy Systems. Tai viena didžiausių šilumos siurblių gamintojų Europoje. NIBE šilumos siurbliai pasižymi pažangiu valdymu, šiuolaikišku dizainu bei veikimo efektyvumu.

Mūsų įmonei jau 15 metų!

UAB „Ekoklima” vertinama kaip profesionali, patikima, auganti bei klientams draugiška įmonė. Ne vienerius metus įmonei skiriamas verslo „Gazelės” apdovanojimas už augimą, didėjančius pardavimus bei klientų pasitikėjimą.

UAB „Ekoklima” dirba patyrę darbuotojai, turintys ilgametę darbo su šilumos siurbliais patirtį. Lietuvoje kartu su mūsų partneriais esame įrengę per 15 tūkst. įvairaus galingumo katilinių su NIBE geoterminiais, oras-vanduo bei ištraukiamo oro šilumos siurbliais. Siurbliai įrengti tiek gyvenamuosiuose namuose, tiek visuomeniniuose ar pramoniniuose objektuose.

Šilumos sistemų pasiūlymus klientams teikiame paskaičiavę optimaliausią variantą

Dirbame visoje Lietuvoje. Kiekvienam, besidominčiam šilumos siurbliais, suteikiama operatyvi ir profesionali konsultacija, parenkama įranga, optimaliausiai atitinkanti kliento poreikius. Naudodamiesi NIBE sukurta skaičiuokle (NIBE DIM), naują šilumos siurblį galime Jums parinkti labai tiksliai. Ypač tai aktualu senų katilų renovacijos atveju, kuomet seni kieto ar iškastinio kuro katilai keičiami į šilumos siurblius. Tokiu atveju, žinodami Jūsų sudeginamo kuro kiekį per metus, galime paskaičiuoti Jums tinkamiausio šilumos siurblio galią. Mūsų klientai dalyvauja vyriausybės remiamoje senų šilumos katilų keitimo programoje, kur gauna ES paramą įsigyjant atsinaujinančios energijos šilumos sistemas.

Nuolatos prižiūrime Jūsų NIBE šilumos siurblį

Mūsų serviso komanda Jūsų šilumos siurblį profesionaliai prižiūrės tiek garantiniu laikotarpiu, tiek po jo. NIBE šilumos siurbliai yra prijungiami į NIBE oficialią duomenų bazę (NIBE myUplink), kur esant poreikiui nuotoliniu būdu galime stebėti įrenginio veiklą bei išspręsti ne vieną iškilusį klausimą, netrukdydami Jūsų laiko.

Gaukite nemokamą konsultaciją ir optimaliausią šilumos siurblio pasiūlymą

Su mumis susisiekti galite ne tik kontaktuose nurodytais telefonų numeriais, bet ir socialiniame tinkle Facebook arba tiesiog užpildę susisiekimo formą mūsų internetinėje svetainėje.

Mūsų siūlomi NIBE šilumos siurbliai:

Apie NIBE šilumos siurblių gamintoją

NIBE Energy Systems yra namų ūkių šildymo technikos rinkos lyderis Skandinavijoje, Lenkijoje, Čekijoje ir Baltijos šalyse. NIBE klientai yra žmonės, kurie stato naujus arba renovuoja esamus būstus ir domisi novatoriškais produktais, kurie taupo pinigus ir sukuria ekologišką aplinką Jūsų ramiam gyvenimui.